• +48 733 298 538
  • biuro@improm.com

Oferta dla firm

Niezależność energetyczna dla Twojego biznesu

Z 500 miliardów kWh energii elektrycznej zużywanej rocznie około dwóch trzecich wykorzystuje się w zakładach przemysłowych do produkcji towarów i usług. Przy stale rosnących cenach energii elektrycznej jest to istotny czynnik kosztowy. Słońce jest źródłem energii, która jest dostępna dla każdego. Poproś o konsultację: Z przyjemnością pokażemy Ci zalety energii słonecznej i tego, jak wykorzystujemy energię słoneczną, aby uzyskać niezależność energetyczną i sprawić, by Twoja firma była bardziej opłacalna. Rozpocznij dziś swoją inwestycję w energię słoneczną.

Zainwestuj i maksymalizuj zwroty

OGRANICZENIE KOSZTÓW ENERGII ELEKTRYCZNEJ I RENTOWNOŚCI FINANSOWEJ
Podczas gdy ceny energii elektrycznej ciągle rosną, twój system słoneczny działa zawsze przy tych samych kosztach. Ta zaleta oznacza, że z roku na rok zwiększają się oszczędności na kosztach operacyjnych i zwrotach na systemie słonecznym.

Zwrot inwestycji

Ponieważ panele słoneczne to długoterminowa, bezpieczna i opłacalna inwestycja dla Twojej firmy. Gwarantowany jest wielki zwrot energii słonecznej i wzrost wartości nieruchomości.

Nielazeżność energetyczna i bezpieczeństwo

Dobrze zaprojektowany system PV może pomóc firmie stać się niezależną od energii. Oznacza to, że możesz zmniejszyć zależność od sieci krajowej, która już podejmuje działania zapobiegające utracie zasilania. Panel fotowoltaiczny zapewnia bezpieczeństwo energetyczne w ustalonym tempie.

Zrównoważona ochrona środowiska

Ponieważ dzięki własnemu układowi słonecznemu produkujesz zrównoważoną energię, zmniejszając emisję CO₂, a także cząstek stałych i sadzy. Jako producent energii słonecznej chronisz środowisko, chronisz zasoby i zabezpieczasz przyszłość dla siebie i swoich dzieci.