• +48 733 298 538
  • biuro@improm.com

Mikroinstalacje

Jak to działa?

Zalety

OGRANICZENIE KOSZTÓW ENERGII ELEKTRYCZNEJ
oferujemy indywidualne rozwiązania solarne z modułami premium. Zredukuj koszty energii elektrycznej, generując własną energię za pomocą energii słonecznej.

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA
Dzięki własnemu układowi słonecznemu wytwarzalibyście zrównoważoną energię, zmniejszając emisję CO₂, a także cząstek stałych i sadzy. Jako producent energii słonecznej chronisz środowisko, chronisz zasoby i chronisz przyszłość całej ludzkości.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA
Dzięki wysokiej jakości modułom, produkty jakich używamy objęte są 12-letnią gwarancją na produkt i 25-letnią gwarancją na liniową wydajność. Liniowa gwarancja wydajności potwierdza, że Twój moduł wyprodukuje co najmniej 97% minimalnej mocy znamionowej w pierwszym roku i maksymalne zmniejszenie mocy wyjściowej o 0,6% rocznie. Gwarantowana minimalna moc wyjściowa po 25 latach wynosi 83%. Ogólnie rzecz biorąc, system fotowoltaiczny z wielokrotnie nagradzanymi, wysokiej jakości modułami jest bezproblemowy i wymaga minimalnej konserwacji. Jeśli jednak wystąpią problemy z działaniem systemu, wystarczy skontaktować się z nami.